Marine | Endüstriyel Tip Elektrikli Su Isıtıcısı

Ürün No: Ürün Serisi: Ürün Grubu: PDF Dosyasını İndir:
63 63EWH-M Marine & Endüstriyel Tip Elektrikli Su Isıtıcısı

63EWH-M marine serisi endüstriyel tip elektrikli su ısıtıcıları, yer tipi dikey montajlı, kontrol panelli, yüksek hacim ve yüksek KW değerlerine haiz sıcak kullanma suyu hazırlayan depolu tip ürünlerdir. Endüstriyel tip marine serisi, personel sayısının fazla olduğu yüksek tonajlı gemilerde kullanılan fonksiyonel dizayna sahip elektrikli su ısıtıcılarıdır.

Elektrikli su ısıtıcılarında, sıcak suyun hazırlanma süresi depo hacmine göre ortalama 1 saat baz alınarak güç tayini yapılmıştır. İç kazanı, dış ceketi ve kontrol paneli komple SS304 paslanmaz çeliktir. Su ısıtıcısının kontrol ve kumandası, üzerinde montajlı halde bulunan kontrol paneli ile sağlanmaktadır.

Farklı hacim ve KW değerleri için lütfen web sayfamızdaki teknik PDF dosyalarını inceleyiniz. 64EWH-MHE serisi marine tip serpantinli termal (kızgın yağ, buhar, kızgın su) devreli boyler, 65EWH-MB serisi marine tip elektrikli ısıtma kazanı projeleriniz için lütfen firmamız ile irtibata geçerek teknik bilgi talep ediniz veya ürün kataloglarımızı inceleyiniz.