Ticari Tip Elektrikli Su Isıtıcısı

Ürün No: Ürün Serisi: Ürün Grubu: PDF Dosyasını İndir:
53 53EWH Ticari Tip Elektrikli Su Isıtıcısı

53EWH serisi ticari tip elektrikli su ısıtıcıları yer tipi, dikey montajlı, kontrol panelli sıcak kullanma suyu hazırlayan depolu tip ürünlerdir. Sıcak suyun kısa aralıklar ile talep edildiği max. 500 litre kapasiteye kadar olan projeler için ideal bir su ısıtıcısıdır. Sıcak suyun hazırlanma süresi depo hacmine göre yaklaşık bir saattir.

Su ısıtıcısının kontrol ve kumandası, üzerinde montajlı halde bulunan kontrol paneli ile sağlanmaktadır. Isıtma süresi ortalama 1-4 saat aralığında olan ürünler için lütfen 52EWH serisi ekonomik model ürün kataloğunu inceleyiniz.

Endüstriyel uygulamalarda proses gereği kullanılması zaruri olan SS304, SS316 komple paslanmaz çelik ürün modelleri veya projenizin ihtiyaçlarına cevap verecek su ısıtıcıları için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz. Laboratuvar uygulamaları, kimya-tekstil sanayii, endüstryiel mutfak sanayi, marin sektörü, özel konut-villa gibi projelerde kullanım imkanı bulan paslanmaz elektrikli su ısıtıcıları yanında gerekli olabilecek endüstriyel tip yüksek hacimli su ısıtıcıları veya elektrikli ısıtma kazanları konusunda da lütfen teknik bilgi talep ediniz.