Ekonomik Model Elektrikli Su Isıtıcısı

Ürün No: Ürün Serisi: Ürün Grubu: PDF Dosyasını İndir:
52 52EWH Ekonomik Model Elektrikli Su Isıtıcısı

52EWH serisi ekonomik model elektrikli su ısıtıcıları, yer tipi dikey montajlı, sıcak kullanma suyu hazırlayan depolu tip ürünlerdir. Sıcak suyun kısa aralıklar ile talep edilmediği max. 500 litre kapasiteye kadar olan projelerde ekonomik ve ideal bir su ısıtıcısıdır. Sıcak suyun hazırlanma süresi depo hacmine göre ortalama 1 ile 4 saat aralığında değişmektedir.

Su ısıtıcısının kontrol ve kumandası, üzerinde montajlı halde bulunan ısıtıcı rezistans üzerinden manuel termostat ile sağlanmaktadır. Ekonomik model olan bu seri dışında proje gereği ısıtma süresinin çok daha kısa talep edilmesi halinde lütfen 53EWH veya 54EWH serisi su ısıtıcılarının model ve güç değerlerini inceleyiniz.

Endüstriyel uygulamalarda proses gereği kullanılması zaruri olan SS304, SS316 komple paslanmaz çelik ürün modelleri veya projenizin ihtiyaçlarına cevap verecek su ısıtıcıları için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz. Laboratuvar uygulamaları, kimya-tekstil sanayii, endüstryiel mutfak sanayi, marin sektörü, özel konut-villa gibi projelerde kullanım imkanı bulan paslanmaz elektrikli su ısıtıcıları yanında gerekli olabilecek endüstriyel tip yüksek hacimli su ısıtıcıları veya elektrikli ısıtma kazanları konusunda da lütfen teknik bilgi talep ediniz