51EWH-T2 Domestik Serisi | Harici Termostatlı

Ürün No: Ürün Serisi: Ürün Grubu: PDF Dosyasını İndir:
51 51EWH-T2 Domestik Tip Elektrikli Su Isıtıcısı

51EWH serisi domestik tip elektrikli su ısıtıcıları, duvara montajlı sıcak kullanma suyu hazırlayan depolu tip ürünlerdir. İç kazanı emaye kaplamalı çelik, paslanmaz çelik veya sıcak galvaniz daldırma çelik dışında dış gövdede dahil olmak üzere komple paslanmaz çelik gibi farklı ürün modelleri imalat portföyümüzde yer almaktadır.

Termostat kullanım şekline göre 51EWH-T1 Serisi manuel ayarlanabilir iç termostat kontrollü veya 51EWH-T2 Serisi manuel ayarlanabilir dış termostat kontrollü modeler ile ürün portföyü çeşitlendirilmiştir.

Endüstriyel uygulamalarda proses gereği kullanılması zaruri olan SS304, SS316 komple paslanmaz çelik ürün modelleri veya projenizin ihtiyaçlarına cevap verecek su ısıtıcıları için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz. Laboratuvar uygulamaları, kimya-tekstil sanayii, endüstryiel mutfak sanayi, marin sektörü, özel konut-villa gibi projelerde kullanım imkanı bulan paslanmaz elektrikli su ısıtıcıları yanında gerekli olabilecek endüstriyel tip yüksek hacimli su ısıtıcıları veya elektrikli ısıtma kazanları konusunda da lütfen teknik bilgi talep ediniz.